Jan 29, 2024 #43,224 JDMeister Forum Moderator May 1, 2021 52,528 26,348 I bought some sausage the other day. It was on sale for $1.50 for pound of product. I'm thinking a pasta dish with peppers and sauce.
I bought some sausage the other day. It was on sale for $1.50 for pound of product. I'm thinking a pasta dish with peppers and sauce.
Jan 29, 2024 #43,240 O Okie Active member May 5, 2021 107 71 ChEFF said: Peace View attachment 94297 Click to expand... There is no bigger truth than this!!